Rychlý
kontakt
Zavřít okno

Jméno:

E-mail:

Text:

Volejte
730 892 543

Domů Napsali o nás

Vybraný projektStresninosice.cz

Stresninosice.cz

Prestižní eshop zaměřený na prodej velmi konkurenčního auto-moto zboží je díky našemu e-shopu a podpoře SEO velmi úspěšný.

Napsali o nás

Novinky

Pavel Bulín
Barracuda BS s.r.o. -

Agentura .GREEP nám vytrhla trn z paty! Pomohla nám v složité situaci, zajistila kompletně nastavení a průběžný servis reklamní kampaně, kterou jsme realizovali pro nadnárodní společnost. Velmi oceňuji časovou nezávislost, odbornou znalost, komunikaci a samostatnost ve všech fázích projektu. Zvláště oceňuji profesionalitu a lidský přístup Michala Domese, který celou akci zastřešil!


Jan Frohlich
Střelnice Čestlice -

Rád bych poděkoval firmě Greep za jejich ochotnou profesionální výpomoc při grafického návrhu našich nových webových stránek a po našich zkušenostech Vám její služby také vřele doporučuji.


Blanka Šteffková
Unilever - 20.05.2011

Firma Greep zajišťuje pro oddělení Customer Marketing ve společnosti Unilever řešení FTP serveru. Pro naše oddělení je to velkým přínosem, jelikož denně ukládáme a pracujeme se soubory s velkou kapacitou.Splnila i naše speciální požadavky na složky do který jsou jednotlivé přístupy. S firmou Greep jsme velmi spokojeni, v případě problému ihned reaguje a má profesionální přístup.


Kateřina Urbanová
Smart media - 20.05.2011

Společnost .Greep nám vždy poskytla profesionální služby od vytvoření e-shopu, přes redakční systémy až po informační portál společnosti. Žádné naše požadavky pro ni nebyly nesplnitelným přáním. Společnost .Greep doporučuji každému, kdo hledá služby evropského formátu...


Ondřej Bach
Prague Bistro s.r.o. -

V rámci projektu fotokiosek.cz jsme využili CMS systém společnosti .Greep a společně postavili intuitivní on-line fotosběrnu, která úspěšně funguje již třetím rokem.


Jana Chalupová
Světknihy, s.r.o. - 22.11.2010

Firma .Greep pro naši společnost spravuje již několik let webové stánky veletrhu Svět knihy Praha i kampaně Rosteme s knihou. Vzhledem k náročnosti databází, které pro nás připravuje, i s ohledem na internetovou reklamu, kterou pro nás vymýšlí, je pro nás spolupráce s .Greep skutečně prospěšná a důležitá a jsme s ní velmi spokojeni.


Michal Horáček
skladatel, textař - 22.11.2010

Firma GREEP vytvořila celý systém prodeje vstupenek a e-shop Kudykama. Zohlednila mé požadavky a práci odvedla svižně a inovativně. Hodlám využívat jejích služeb i v budoucnu.


Pavel Hrdina
Starý a partner, s.r.o -

Pro zpracování webových stránek firmou Greep jsme se rozhodli na základě doporučení.

Rád konstatuji, že to byla šťastná volba. Spolupráce byla efektivní a s výsledkem jsme velmi spokojeni.


Vladimír Böhm
stresninosice.cz - 09.11.2010

S firmou .Greep spolupracujeme již deset let a jsme spokojeni s jejich pružným přístupem i kvalitou zpracování webu.


Máte zájem o více informací?  Napiště nám:

 

Jméno
 
Telefon
 
* E-mail
 
* Text
 
 
* Opište kód z obrázku:
noalt

 
O společnosti
Rychlý kontakt
.Greep, s.r.o.
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 730 892 543
E-mail: obchod@greep.cz
Web, Praha 3