Rychlý
kontakt
Zavřít okno

Jméno:

E-mail:

Text:

Volejte
730 892 543

Domů Projekty dotekvina.cz

Vybraný projektStresninosice.cz

Stresninosice.cz

Prestižní eshop zaměřený na prodej velmi konkurenčního auto-moto zboží je díky našemu e-shopu a podpoře SEO velmi úspěšný.

Projekty

dotekvina.cz -

Jeden z největších prodejců vína na českém trhu. Speciálně optimalizovaný firmou H1. Obsahuje veškerou možnou funkčnost pro elektronické obchodování.

Klienti kteří u nás poptávají elektronický obchod se většinou rozdělují do dvou kategorií. Jedni kteří s obchodování chtějí začít ze "zelené louky" většinou jsou to soukromé osoby a na ty kteří vycházejí z již rozjetého podnikání například již vlastní nejaký jiný méně výkonný eshop, nebo jsou již distributory nebo prodejci a chtějí rozšířit svoji nabídku o další prodejní kanál.

Pro obě kategorie jsou typické určité výchozí motivace. Pro první je většinou charakteristické že se rozhoduje velmi spontálně, prostě neobchodvat na internetu je v dnešní době v podstatě jako neexistovat a tak proč to nezkusit, což ssebou ale nese řadu kompliací, ukvapených rozhodnutí a zbytečného vývoje a značné vícepráce. Právě proto je velmi potěšující když se podaří setkat s klientem který přesto že začíná od nuly, má o chování připravované aplikace jasné představy a je schopen je formulovat. Právě takto vznikl projekt dotekvina.cz...

Jedná se o unikátní projekt prodejního nástroje maximalizující efektivitu prodeje s co nejmenšími zásahy prodávávajícího. Systém využívá synergie propojení elektronického obchodu na samoobslužný výdejní sklad Servant a spediční firmu (vše přes EAN čárový kód). V kombinaci s dopojením na platební terminál komerční banky, který umožňuje platby kartami VISA a Mastercard, je vytvořen automatický proces který se postará o veškeré náležitosti prodejního s minimálními zásahy obsluhy.

Jedno z prvních nasazení takto propracovaného systému eshopu v České republice.

 

Mezi speciální funkce které nabízí tento eshop patří například:

  • uživatelská konfigurace jednotlivých krabic v zásilce z různých druh vín nebo odběr celého krabicového balení.
  • osobní filtry pro opakované nákupy.
  • Slevový program, který zohledňuje vaše předchozí nákupy.
  • Možnost individuelního přizpůsobení vzhledu stránek.
  • Online komunikační nástroje
  • osobní stránka každého uživatele s historií nákupů a možností hodnocení jednotlivých vín.
  • Kontrola stavu objednávky online.

Máte zájem o více informací?  Napiště nám:

 

Jméno
 
Telefon
 
* E-mail
 
* Text
 
 
* Opište kód z obrázku:
noalt

 
O společnosti
Rychlý kontakt
.Greep, s.r.o.
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 730 892 543
E-mail: obchod@greep.cz
Web, Praha 3