Rychlý
kontakt
Zavřít okno

Jméno:

E-mail:

Text:

Volejte
730 892 543

Domů Projekty mojetoma.cz

Vybraný projektStresninosice.cz

Stresninosice.cz

Prestižní eshop zaměřený na prodej velmi konkurenčního auto-moto zboží je díky našemu e-shopu a podpoře SEO velmi úspěšný.

Projekty

mojetoma.cz -

Portál prodejce balené vody. Primární záměr bylo vytvořit komunitu uživatelů a zejména uživatelek které se zajímají o sebe a o svoji proměnu. Součástí realizace bylo propojení s TV pořadem Nahá jsi krásná, kde bylo poskytnuto kompletní publikační prostředí na prezentaci jednotlivých kandidátek.

Hlavním nosným prvkem pak bylo vytvoření komunity uživatelek které si vytvářeli vlastní profili kam si mohli nahrávat informace o sobě, připravovat fotogralerie a komunikovat mezi sebou. Profil byl také výchozím bodem pro komunikaci s profesionálním Stylistou a Psychologem který formou veřejného nebo neveřejného chatu diskutoval s uživatelkami. Důležitým bodem prezentace portálu byla soutěž Moje proměna kde mohli uživatelky nahrávat své fotografie, vzájemně si je komentovat a hodnotit. Výsledkem pak bylo hlasování pro jednotlivé proměny a ohodnocení vítěze. Součástí portálu byla i propagace lokality Adršpašské skály odkud voda pochází, pro její propagaci byla zvolena soutěž která ve spojení s Google Maps API umožňovala jednoduchou lokalizaci a zadání vlastního výletu který byl také hodnocen.

mojetoma.cz

Máte zájem o více informací?  Napiště nám:

 

Jméno
 
Telefon
 
* E-mail
 
* Text
 
 
* Opište kód z obrázku:
noalt

 
O společnosti
Rychlý kontakt
.Greep, s.r.o.
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 730 892 543
E-mail: obchod@greep.cz
Web, Praha 3