Rychlý
kontakt
Zavřít okno

Jméno:

E-mail:

Text:

Volejte
730 892 543

Domů Projekty portál Geofyzikálního ústavu AV ČR

Vybraný projektPepsi - sezonasoba.cz

Pepsi - sezonasoba.cz

Soutěžní portál věnovaný propagaci Pepsi Coly v rámci akce Sezona soba, která spočívala v umístění outdorových dárků na ulici (postavičky sobů), které měly identifikační čísla a jejich putování bylo zaznamenáváno na webu.

Projekty

portál Geofyzikálního ústavu AV ČR -

Vytvoření nového uživatelského i administračního prostředí, unifikování redakčních procesů do jednoho systému s cílem vytvoření komplexního rozhraní pro kolaboraci všech pracovníků ústavu.

 

 

Cíle:

Vytvoření nového uživatelského i administračního prostředí, unifikování redakčních procesů do jednoho systému s cílem vytvoření komplexního rozhraní pro kolaboraci všech pracovníků ústavu. Příprava základu pro vnitroústavní informační portál (intranet). Zvýšení stability a výkonu portálu. Vytvoření publikačního kanálu pro každého pracovníka ústavu.

Původní stav:

Stará webová prezentace přestal vyhovovat zvyšujícím se nárokům a na flexibilní editaci obsahu a vlivem průběžných oprav během několika let byli zaneseny do prezentace známky nejednotného systému publikování a vzhledu. Další problém bylo využívání zastaralé technologie HTML 4.0.

 

Podmínky:

  • Využití stávajícího serverového vybavení a vystrojení databáze MySQL, Linux a PHP skriptování.
  • Dimenzování zátěže přístupů na 10 000 unikátních přístup měsíčně<
  • Převod stávajících dat do nového prostředí (cca 250 samostatných stránek) a zavedení databáze pracovníků stavu.
  • Příprava prostředí pro přípravu osobních stránek každého pracovníka.

Stručný popis řešení:

Architektura systému je koncipována tak, že ji lze rozdělit do třech částí:

  • Front-end -Návštěvnická část
  • Back-end -Administrační část
  • Databáze

Stránky jsou automaticky vytvářeny v publikačním systém .PUBLISHER, který je dodáván jako standardní produkt a jeho obsahové elementy byl dotvářeny přímo na míru klienta, tato časová a komplikace byl vyvážena dokonalým přizpůsobením se vnitrofiremním pracovním a publikační procesům a výrazně zefektivnila chod celého procesu. Přednostmi celého systému je propracovaný publikační proces a work-flow, Správa rolí a uživatelů napříč celým systémem, Pokročilé publikační elementy pro přizpůsobení se jakémukoliv obsahu (soutěže, ankety, komplikované diskuse, galerie, chaty). Další vlastností je intranetový přístup pro zaměstnance kde jsou sdíleny důležité dokumenty pro ústav, dále funguje jako elektronická nástěnka a v neposlední řadě jako jídelní lístek.

Technologie:

Unikátní portálový systém .PUBLISHER je postaven na platformě PHP 5.0. Skripty plně využívají možnosti webové architektury, a modularity celého systému, dík níž je i do budoucna velmi snadno rozšiřitelný .PUBLISHER je plně modulární redakční systém, který nabízí širokou škálu funkcí pro publikování obsahu nejen na webu, ale i pro další intranetové aplikace.

Unikátní systém obsahových elementů umožňuje tvořit stránku na základě vlastních potřeb nebo lze použít připravených šablon a dovést uživatele pomocí publikačních pravidel k jednoduché přípravě obsahu firemních www.

Nemusíte se rozhodovat mezi variantami, které Vám nutí funkce, které nepotřebujete a naopak Vám schází ty potřebné. Sami si můžete určit, z čeho se bude skládat vaše varianta.

Redakční systém v základní licenci se skládá z hlavních modulů, který řeší obsah a strukturu prezentace pomoc. Jedná se o moduly stránka, uživatelé, sklad obrázků a souborů a nastavení Dále pak modul K tomuto modulu si můžete vybrat další doplňkové moduly. Toto stačí pro 90% publikační činnosti na www, další moduly a zejména jejich podčásti, takzvané Obsahové elementy jsou k dispozici dle vašich potřeb. Neplatíte ani jeden zbytečný element navíc.

Výrazným přínosem výkonu je zpracování výkonného nástroje pro cashování obsahu, které tak i při velmi customizovaném pojetí obsahu umožňují rychlou odezvu a vysokopřístupové nasazení portálu. Primární úložiště dat slouží databáze MySQL.

Máte zájem o více informací?  Napiště nám:

 

Jméno
 
Telefon
 
* E-mail
 
* Text
 
 
* Opište kód z obrázku:
noalt

 
O společnosti
Rychlý kontakt
.Greep, s.r.o.
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 730 892 543
E-mail: obchod@greep.cz
Web, Praha 3