Rychlý
kontakt
Zavřít okno

Jméno:

E-mail:

Text:

Volejte
730 892 543

Domů Projekty Stresninosice.cz

Vybraný projektInovační portál pro Liberecký kraj

Inovační portál pro Liberecký kraj

Cílem portálu je vytvoření prostoru, který bude poskytovat základní informační servis pro podnikatelské subjekty v oblasti inovací a zároveň umožní zpracovávat a prezentovat informace o celkové ekonomické a hospodářské struktuře kraje, vývoji jednotlivých odvětví apod. .

Projekty

Stresninosice.cz -

Prestižní eshop zaměřený na prodej velmi konkurenčního auto-moto zboží je díky našemu e-shopu a podpoře SEO velmi úspěšný.

S firmou Střešní nosiče Böhm spolupracujeme již od 90. let. Klient již na začátku interntového boomu pochopil že komunikční technologie mohou zpřístupnit sortiment z jeho stálých kamených poboček opravdu široké veřejnosti. Díky tomu prošel celou řadou postupných etap, které sebou nesl vývoj internetového podnikání v Čechách. Od prvních statických pezentací, přes nesmělý eshop či spíše výčet sortimentu bez možnosti objednávání až po sofistikovaný prodejní nástroj SHOPPER 2.0.

Od jeho nsazení můžeme pak sledovat co všechno je dnes možné díky moderně koncipovaným aplikacím dosáhnout. Růst obratu o desítky procent, propojení všech třech poboček, Přidání modulu skladu pro sledování stavů zásob, atp.

Největších prodejce střešních nosičů, boxů a držáků kol si vybral pro svůj elektronický obchod řešení . SHOPPER zejména z důvodů napojení na vlastní skladové zásoby a kvalitní podporu pro vyhledávače SEO obsaženou automaticky v každé instalaci.

Dalším důvodem je propracovaný systém skupin výrobků pro nastavení speciálních parametrů (střešní box má zcela jiné parametry než např. Nosič kola) – to umožňuje kvalitní filtrování a zároveň záznam parametrů přehledně u každého výrobku.

 

Mezi speciální funkce které nabízí tento eshop patří například:

  • Skladové hospodářství rozdělené do tří poboček, zjišťování kritického stavu zásob.
  • Důsledné specifikování skupin zboží a nastavení jejich parametrů pro snadné vyhledávání.
  • Obrovské množství výrobků je přehledně rozděleno do množství volně editovatelných kategorií.
  • Využití zobrazování Novinek v sortimentu a přehledu nejprodávanějšího zboží.

Máte zájem o více informací?  Napiště nám:

 

Jméno
 
Telefon
 
* E-mail
 
* Text
 
 
* Opište kód z obrázku:
noalt

 
O společnosti
Rychlý kontakt
.Greep, s.r.o.
Sladkovského nám. 525/1
130 00 Praha 3 - Žižkov
Tel.: +420 222 361 293
Gsm: +420 730 892 543
E-mail: obchod@greep.cz
Web, Praha 3